OPINIE

Dzisiejsze śniadanie to była dla mnie orgia smakową. Rewelacja!!!

Marta

 

Życzyłbym sobie tak dobrego weekendu jak ten drożdżowiec!

Karol

Dla mnie krem z pomidora ( pomidorówka number 1)Partner mruczał przy każdym késie przy każdym daniu. 🙃😉 No i ten sos na bazie wody z gotowanej ciecierzycy____ takie jedzenie uwielbiamy! Dla przykładu ja robiłam czipsy z jarmużu i piekłam Brownie fasolowo czekoladowe na bazie surowego kakaa. Takze kuchnia Pañstwa jest Nam już bardzo bliska. Dziékujemy.

Kasia

Jak ktoś by mi tak gotował, to mógłbym zostać jaroszem 🙂

Filip

Jeszcze raz bardzo serdecznie chcielibyśmy Wam podziękować za współpracę przy organizacji tak ważnego dla nas dnia 🙂 Wszystko udało się tak dobrze, że cały tydzień dostajemy od przyjaciół wiadomości z pozytywnymi wrażeniami ze spotkania, jak dobrze się bawili. Ludzie są też pod ogromnym wrażeniem pysznego jedzenia, organizacji i całego otoczenia naszego ogrodu (wieczorem naprawdę wyglądało to wszystko urokliwie i pięknie!).Jeśli będziemy mieli okazję w przyszłości organizować coś podobnego u siebie, na pewno się do Was odezwiemy! Będziemy też polecać Waszą firmę jako organizatora takich spotkań. 

Paulina

Nie przepadam za kremami bo jestem wzrokowcem i lubię widzieć co jem i jak wyglàda każde warzywo ale ten ktōrym Pañstwa mi zapodaliście czyli pomidorowà był genialny. Smak wyjàtkowy i wydaje sié być nie przetworzony maksymalnie czyli nie zblendowany na,,amen,,a to ważne przy uzyskaniu i konsystencji naturalniejszej i smaku. Pycha! Sałatka z buraka i rukoli moje smaki także w punkt w moje podniebienie.Przejedliśmy sié bo byliśmy tak ciekawi smaków że degustacja przerodziła się w obżarstwo.

Artur

Bardzo smakowało. Duży talent w łączeniu smaków

Karol